В Білоославській школі проведено літературно - музичну композицію присвячену річниці майдану та таким нелегким воєнним подіям на сході країни. При школі діє гурток релігійно - обрядовий дівчата 7-8 класів під керівництвом Марії Василівни Ямпольської від Ланчинського ЦДЮТ спільно з молодіжним гуртом із села Дора яким керує уродженець нашого села отець Іван Лейбюк, бібліотекою також було представлено виставку "Поки живем пам"ятаймо". Провели чудове і змістовне свято в морально - патріотичному дусі. Надіюсь що із такої плідної співпраці представників церкви, школи та бібліотеки проростуть молоді пагони свідомих українців патріотів своєї країни.
Білоославська сільська бібліотека інформаційний, культурно-просвітницький осередок громади села
пʼятниця, 4 грудня 2015 р.
ІНФОРМАЦІЙНА П"ЯТИХВИЛИНКА.
Сьогодні в Білоославській бібліотеці проведено інформаційну п"ятихвилинку, де відвідувачам було представлено нові надходження до бібліотеки. А саме; Світлана Флис Гуцульський дивосвіт, Звіт пам"яток Івано - Франківщини смт. Делятин та з іншою літературою вони мали змогу ознайомитись на виставці " Новинки літератури".
вівторок, 1 грудня 2015 р.
У КОЛІ ОДНОДУМЦІВ.
Щоб сьогодні в нелегкий час для книги і бібліотеки збільшувати і заохочувати молодь до читання, бібліотекарю потрібно уміти правельно привернути увагу до книги і не нав"язливо зацікавити. І щоб хоч якось відірвати дітей та юнацтво від непотрібної інформації в інтернеті, пробуємо підкидати їм цікаві події та факти щоб вони хоча б шукали про "Атлантиду", "Трипільську культуру", "Чудеса Світу", "Бермудський трикутник", " Загадки Всесвіту" тощо. Дана зустріч із 10 класом виявилась дуже цікавою діти з великим задоволенням підхопили ці теми і я зрозуміла що нам слід продовжити рух у цьому напрямку, ненав"язливо за філіжанкою кави кожен знайшов для себе цікавинку. І ми домовились що будемо зустрічатись у бібліотеці і проводити години цікавої інформації до яких вони будуть готуватись, і ділитись цим із друзями.
неділя, 29 листопада 2015 р.
ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ ЗАМОРЕНИМ ГОЛОДОМ.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjrSvQp0fVJhs8y6_71Qwg3s5nprmSuqdtfIa7Cgw18LSkJ5bcOGDudEGrSWheIpIjGdi-ScM_PES8Jzs2SP3dN6jUFtO6BMABp4tdMhFjbzyFV4NDFH7BK_bWcJXZC1cucPG0J-RBkzeiW/s200/IMG_20151127_143804.jpg)
неділя, 8 листопада 2015 р.
ШКОЛА ХОРОШИХ МАНЕР.
У той час, коли діловий етикет щодо певних питань, як наприклад, робочого одягу, стає не таким прямолінійно вимогливим, манери за столом набувають все більшого значення. З часом реалії не змінилися — знання хороших манер, правил поведінки за столом надзвичайно важливе для будь-якої людини, яка хоче справити позитивне враження на оточуючих.
У будь-якому разі ніколи не варто забувати основні правила поведінки за столом. Гарне виховання не в тому, що не проллєш соусу на скатертину, а в тому, що ти не помітиш, якщо це зробить хто-небудь інший. Чергова зустріч клубу "Сучасниця" була присвячена сервіровці столу та поводженню за ним. Ми переглянули відеогодини: по сервіровці столу, хороші манери за столом, майстер-клас виробів із серветок тощо. Також поприносили посуду,столові прибори, серветки і ділились цікавими ідеями.
ЦАРІВНИ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ.
Кожним словом, кожним променем думки, кожним болем своїм живуть в душі нашого народу люди, з не такої вже й далекої минувшини, проте, вже мовби крізь серпанок легендарності проступають до нас образи поетес, образи ніжні і чисті. Майже ніколи — веселі, частіше в задумі чи смутку. Українська поезія має тисячолітню історію. Початки її належать до часів формування Київської Русі. Надзвичайно розмаїта і багата література письменників української діаспори, яка творилася впродовж ХХ ст. Сучасну українську літературу творять письменники нової генерації. Але ми провели годину поезії, до нас завітали учні 6 -8 класів і читали чудові вірші Лесі Українки, Марійки Підгірянки, Ліни Костенко, Надії Попович та ін.
вівторок, 20 жовтня 2015 р.
СКІЛЬКИ СОЛОДОЩІ У ЦЬОМУ СЛОВІ.
пʼятниця, 9 жовтня 2015 р.
МИ ДІТИ ТВОЇ УКРАЇНО.
Восени, за вікном не завжди гарна погода, але це пора різнобарвна та багата. Сьогодні на шкільному подвір"ї вирувало життя та буяла фантазія наших школярів. У них сьогодні свято квітів. Діти із квітів створювали українську сім"ю чи природу, квітами висловлювали своє бачення майбутнього України, проявляли свій патріотизм. Звісно я трішки допомогла 10 класові, бо я до них не байдужа - це найактивніший клас із читачів бібліотеки. Якщо у вас в городі ростуть яблуні, ягідні чагарники, гарбузи, квіти, та інші плодові культури, то ви можете їх сміливо використовувати для створення неповторних, оригінальних, осінніх композицій , наповнюючи будинок соковитими фарбами і тим самим створюючи в ньому затишок і гарний настрій.
Підписатися на:
Дописи (Atom)